JOHNNY FRIEDLAENDER. Komposition, etsning, signerad.

4337386. JOHNNY FRIEDLAENDER. Komposition, etsning, signerad.

Ramstorlek 52 x 47 cm, 129/135.

Smärre ramslitage.

Johnny Friedlaender (1912–1992)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ramslitage.

Antal besök: 76