SERVERINGSDELAR, 5 delar, bl.a. Arabia.

4337350. SERVERINGSDELAR, 5 delar, bl.a. Arabia.

Terrin samt kanna, Arabia.
2 karaffer, glas. Högsta höjden ca 27,5 cm.
Skål med vitmetall och keramik.

Bruksslitage, krackelyr.

Föremålet finns i Linköping, Sverige

Terrin samt kanna, Arabia.

Bruksslitage, krackelyr.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Placering
H52D
Antal besök: 38

Andra intressanta föremål