KNUT GRANE. Komposition, serigrafi, signerad, daterad och numrerad.

4337238. KNUT GRANE. Komposition, serigrafi, signerad, daterad och numrerad.

Daterad -70 oc numrerad 89/250
Rammått: 48 x 50 cm.

Vågigt blad, smärre fuktpåverkan i nederdelen av bladet.

Knut Grane (1926–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: 48 x 50 cm.

Knut Grane (1926–2016)

Antal besök: 118