HERRPLATÅSKOR, Leopardmönstrat skinn, Mr Henry, 1970-tal.

4337230. HERRPLATÅSKOR, Leopardmönstrat skinn, Mr Henry, 1970-tal.

Inköpta 1973 på Carnaby Street, London.
"Mr.Henry Made in Spain"
Storlek ca 41.
Klackhöjd ca 14 cm.
Längd ca 25 cm.

Bruksslitage.
Nött skinn.
Skinn något löst på klack.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Mr.Henry Made in Spain"
Storlek ca 41.
Klackhöjd ca 14 cm.
Längd ca 25 cm.

Bruksslitage.
Nött skinn.
Skinn något löst på klack.

Antal besök: 805