BRÖDSKÅL, silver, importstämplar, Salonius & Knit, Helsingfors 1941.

4337227. BRÖDSKÅL, silver, importstämplar, Salonius & Knit, Helsingfors 1941.

Driven och perforerad dekor, 24 x 19,5 cm. Vikt ca 270 g.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 357