SIDEBOARD-/KÖPMANSDISK, furu, 1900-talets andra hälft.

4337187. SIDEBOARD-/KÖPMANSDISK, furu, 1900-talets andra hälft.

Furu. Lådor med olika storlekar. Längd ca 170, bredd 41, höjd 80 cm.

Bruksslitage. Reporo och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 728