TILLHÖRANDE SMYCKEN. halsband, armband och ring, korall samt Silver.

433706. TILLHÖRANDE SMYCKEN. halsband, armband och ring, korall samt Silver.

Daterad förmodligen 1980-talet. Trailer signerat R. Genucha, armband med P, ring med Paloma. Armband diam. omkring 6 cm, 1,3 cm ringen.

En korall saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

En korall saknas.

Antal besök: 642