ALBERT ENGSTRÖM, efter, litografi, "Midsommar 1904", signerad i trycket.

4337032. ALBERT ENGSTRÖM, efter, litografi, "Midsommar 1904", signerad i trycket.

41,5 X ca 29,5 cm. (ramstorlek).

Ramslitage. pappret med lätt vikning, och ojämnhet, i översta delen, ovanför själva trycket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 207