SALSSKÅP, 2 delat, tidigt 1800-tal.

433698. SALSSKÅP, 2 delat, tidigt 1800-tal.

2-delat.Invändigt med skedhylla.
Ekträ.

Längd 120 cm
Bredd 48 cm
Höjd ca 192 cm.

Ålders samt bruksslitage. 2 sidolister saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ekträ.

Längd 120 cm
Bredd 48 cm
Höjd ca 192 cm.

Antal besök: 1 062