EINAR NERMAN. "Rosita", olja på duk, signerad.

4336877. EINAR NERMAN. "Rosita", olja på duk, signerad.

Dagmått 41x34,5 cm, rammått 56x50 cm.

Smärre fläckar.

Einar Nerman (1888–1983)

Tema

Einar Nerman

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre fläckar.

Einar Nerman (1888–1983)

Tema

Einar Nerman

Antal besök: 438