TENNFÖREMÅL, 5 delar, 1800-tal.

4336852. TENNFÖREMÅL, 5 delar, 1800-tal.

Höjd ca 22 cm. Diameter ca 22 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Föremålet finns i Linköping, Sverige

Slitage, skador, lagningar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Placering
M29
Antal besök: 45

Andra intressanta föremål