TAKPLAFOND, mässing och glas, 1900-talets andra hälft.

433682. TAKPLAFOND, mässing och glas, 1900-talets andra hälft.

Höjd 11 cm
Diameter 44 cm.

Bruksslitage.
Elektronisk funktion ej genomgången.
Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm
Diameter 44 cm.

Bruksslitage.
Nagg.

Antal besök: 616