BYRÅ, 4-lådig, mörkbetsad björk, 1800-talets andra hälft.

433678. BYRÅ, 4-lådig, mörkbetsad björk, 1800-talets andra hälft.

Längd 110, bredd 50, höjd 107 cm.

Bruksslitage, bägge topplådorna låsta med en bruten nyckel i andra lådan samt skadade låsbeslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 980