HANDSPEGEL, tenn, 1900-talets första hälft.

4336581. HANDSPEGEL, tenn, 1900-talets första hälft.

Genombruten dekor. Fasettslipat glas.

Diameter ca 12,5 cm. Höjd ca 24 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar, kantstött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 213