BÄDDPANNA, KOPPAR, 1800-TAL.

BÄDDPANNA, KOPPAR, 1800-TAL.
4336515. BÄDDPANNA, KOPPAR, 1800-TAL.

Med eboniserat handtag, 106cm högt.

allmänna märken och slitage, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 159