LJUSSTAKAR. 1 par, silver, Birmingham, 1912.

4336489. LJUSSTAKAR. 1 par, silver, Birmingham, 1912.

Kolonnformade ljusstakar med rosetter i reliefdekor. Fylld fot.
Höjd 13 cm. Vikt 563 gram.

Bruksslitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm. Vikt 563 gram.

Bruksslitage. Bucklor.

Antal besök: 281