EMIL WESTMAN. Kärnan, etsning, signerad.

4336488. EMIL WESTMAN. Kärnan, etsning, signerad.

Ramstorlek 45 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 45 x 38 cm.

Antal besök: 164