BYST, bemålad gips, "Påskliljan", 1900-tal.

4336392. BYST, bemålad gips, "Påskliljan", 1900-tal.

Höjd ca 26 cm, va 14 x 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm, va 14 x 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 251