JOACHIM BÖTTCHER (1946). litografi, ”abstract”, begränsad, 46/100.

4336200. JOACHIM BÖTTCHER (1946). litografi, ”abstract”, begränsad, 46/100.

JOACHIM BÖTTCHER (1946). (BK), litografi, ”abstract”, begränsad, 46/100, signerad nere till höger.
Bladstorlek: 48,5 x 39,5 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek: 48,5 x 39,5 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Antal besök: 147