GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN. "Våren vid svansjön". Färglitografi. Signerad och daterad -87.

43362. GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN. "Våren vid svansjön". Färglitografi. Signerad och daterad -87.

34 x 45 cm.

Gunnar "Gebbe" Björkman (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 45 cm.

Antal besök: 1 211