GOLVLAMPA, 1950/60-tal.

GOLVLAMPA, 1950/60-tal.
4336087. GOLVLAMPA, 1950/60-tal.

Metallstomme, plastband.
Höjd ca. 93 cm.

Rost, plastband med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metallstomme, plastband.
Höjd ca. 93 cm.

Rost, plastband med skador.

Antal besök: 190