SÄNG, 1800-tal.

SÄNG, 1800-tal.
4336007. SÄNG, 1800-tal.

Proveniens: Eriksbergs slott
Mått:
Längd: ca 234 cm
Bredd: ca 106 cm
Höjd: ca 125,5 cm.

Färgbortfall, repor, märken, smuts och rost. En fjäder trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!
4336007. SÄNG, 1800-tal.

Proveniens: Eriksbergs slott
Mått:
Längd: ca 234 cm
Bredd: ca 106 cm
Höjd: ca 125,5 cm.

Antal besök: 368