GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN. Landskap med småfåglar på gärdesgård. Färglitografi. Signerad och daterad -89.

43359. GUNNAR "GEBBE" BJÖRKMAN. Landskap med småfåglar på gärdesgård. Färglitografi. Signerad och daterad -89.

37 x 52 cm.

Gunnar "Gebbe" Björkman (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 52 cm.

Antal besök: 3 484