BOKHYLLA, 1900-talets andra hälf.

4335857. BOKHYLLA, 1900-talets andra hälf.

Mahogny. Ett dörrpar. Längd 110, bredd 37, höjd 160 cm.

Märken, fläckar samt ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 234