MAX HELLBERG. Olja på pannå, signerad.

4335754. MAX HELLBERG. Olja på pannå, signerad.

Mått på pannå ca 70 x 52 cm, rammått ca 87 x 68 cm.

Lättare ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare ytslitage.

Antal besök: 198