STOLAR, ett par, Brutalist, 1970-tal.

4335611. STOLAR, ett par, Brutalist, 1970-tal.

STOLAR, ett par, Brutalist, 1970-tal, trä och läder.
Mått: h. 81 cm. B. 59 cm T. 66 cm. SH. 49 cm.

Åldersanpassat skick, repor och gnidning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 202