BRICKA, Perstorp, 1952.

BRICKA, Perstorp, 1952.
4335579. BRICKA, Perstorp, 1952.

Isolit med silverinläggningar. Mått 43 x 29 cm.

Slitage. Nagg/avslag undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 308