IRMA CLAESSON. Vas, signerad, Rörstrand, 1900-tal.

4335554. IRMA CLAESSON. Vas, signerad, Rörstrand, 1900-tal.

Signeras Rörstrand Claesson.
Höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signeras Rörstrand Claesson.
Höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 274