BORDSKANON på LAVETT, 1900-tal.

4335411. BORDSKANON på LAVETT, 1900-tal.

Gjutjärn och trä. Total längd ca 48 cm, bredd ca 25 cm, höjd ca 25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 370