ENRICO BAJ. Komposition, litografi.

4335305. ENRICO BAJ. Komposition, litografi.

Signerad samt numrerad 9/75, ca 60 x 43 cm, inklusive ram 76 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.
Snett blad
Ram samt glas med skada.

Enrico Baj (1924–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.
Snett blad
Ram samt glas med skada.

Enrico Baj (1924–2003)

Antal besök: 170