SIDOBORD/LAMPBORD - 1920/30 tal.

4335272. SIDOBORD/LAMPBORD - 1920/30 tal.

Fanerat betsat trä
Höjd 62cm
Bredd 62cm
Djup 38cm.

Bruksslitage, skiva med märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerat betsat trä
Höjd 62cm
Bredd 62cm
Djup 38cm.

Adress

Bryggerivägen 17b
79237 Mora
Sverige

Placering
Stora Salen A
Antal besök: 236