EIGIL THORELL, ETSNING "Trädet", signerad och numrerad 15/40.

4335166. EIGIL THORELL, ETSNING "Trädet", signerad och numrerad 15/40.

Ram: ca 34.5 x 51.5 cm
Etsning: ca 20 x 37 cm.

Smärre slitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram: ca 34.5 x 51.5 cm
Etsning: ca 20 x 37 cm.

Smärre slitage på ram.

Antal besök: 167