FOTOGRAFIRAMAR, 4 stycken , mahogny/björk, 1800/1900-tal.

433496. FOTOGRAFIRAMAR, 4 stycken , mahogny/björk, 1800/1900-tal.

Längd 10-25, höjd 16-19 cm.

Bruksslitage samt löst bakstycke på den stora ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10-25, höjd 16-19 cm.

Antal besök: 766