VASER, 3 stycken, keramik, Rörstrand.

4334946. VASER, 3 stycken, keramik, Rörstrand.

1 st jugend, höjd ca 24 cm.
1 st Ilse Claesson, höjd ca 15,5 cm.
1 st Heidi Heimann, höjd 28 cm.

Bruksslitage, krackeleringar. Nagg samt spricka upptäckt på 1 vas vid katalogiseringstillfället.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st jugend, höjd ca 24 cm.

Antal besök: 245