VAS för vägg, rokokostil.

433489. VAS för vägg, rokokostil.

Stomme i förgylld mässing med vas i bruntonad glasmassa. Höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 570