HJALMAR EKBERG. Skulptur, brons signerad samt numrerad 20.

433485. HJALMAR EKBERG. Skulptur, brons signerad samt numrerad 20.

Höjd med sockel 37 cm.

Små färgkrackeleringar på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med sockel 37 cm.

Antal besök: 5 738