SALSSKÅP, 1700/1800-tal.

SALSSKÅP, 1700/1800-tal.
433479. SALSSKÅP, 1700/1800-tal.

2-delat med skåp i överdel och 4 lådor i underdel.
Höjd 192 cm, bredd 117 cm, djup 51 cm.

Renoverat, kompletterat, skador, senare beslag, lösa lister.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 582