PARTI BIJOUTERIER, 27 delar.

PARTI BIJOUTERIER, 27 delar.
4334659. PARTI BIJOUTERIER, 27 delar.

27 st collier varav 4 st som gått av helt eller delvis.

Bruksslitage, skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 453