STÖRTSTÄLL i plexi och metall. ett par.

4334622. STÖRTSTÄLL i plexi och metall. ett par.

Diameter ca 59 cm, höjd ca 66 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 192