BOKHYLLA, teak, 1900-tal.

BOKHYLLA, teak, 1900-tal.
4334613. BOKHYLLA, teak, 1900-tal.

Fanerad i teak. Tudelad. Överdel med hyllplan. Underdel med ett dörrpar.

Bredd ca 80 cm. Djup ca 36 cm. Höjd ca 160 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Senare klisterlappar/numrering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 411