BROSCH, 14K guld.

BROSCH, 14K guld.
4334606. BROSCH, 14K guld.

Brosch, 14K guld
Stämplad 585
Diameter ca 3 cm

Vikt ca 5,48 gram.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4334606. BROSCH, 14K guld.

Brosch, 14K guld
Stämplad 585
Diameter ca 3 cm

Vikt ca 5,48 gram.

Ytslitage.

Antal besök: 179