433456. PARTI GLAS, 7 delar, Kosta Boda, Reijmyre, bland annat "Line", martiniglas.
3 martiniglas, Line, Anna Ehrner, Kosta Boda, höjd 16,6 cm.
2 champagneglas, Kosta Boda, höjd 22 cm.
Vinglas, "My Love", Ulrica Hydman Vallien, Artist Coll, Kosta Boda, höjd 18,5 cm.
Snapsglas, Margareta Hennix, Reijmyre, sign 19319 M.H, höjd ca 19,5 cm.
Bruksslitage, ytsmuts, mindre nagg på 2 Line-glas.