BRUNO MERBITZ, PROF. (1918 BERLIN 1997). Flicka med 2 katter.

433448. BRUNO MERBITZ, PROF. (1918 BERLIN 1997). Flicka med 2 katter.

Olja på duk, signerad på baksidan med en bekräftelse av konstnärens änka och arbetets äkthet Werk-NR.: 92, 106 cm x 90 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 875