GUNGSTOL, trä, 1800-tal.

GUNGSTOL, trä, 1800-tal.
4334241. GUNGSTOL, trä, 1800-tal.

Rygghöjd ca 107 cm.
Bredd ca 61 cm.
Sitthöjd ca 48 cm.
Sittdjup ca 45 cm.

Ålders- och bruksslitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 107 cm.
Bredd ca 61 cm.
Sitthöjd ca 48 cm.
Sittdjup ca 45 cm.

Antal besök: 174