OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, monogramsigerade.

4334238. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, monogramsigerade.

Pannåmått ca. 24x17,5 cm.
Träramar, ca. 30x25 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pannåmått ca. 24x17,5 cm.
Träramar, ca. 30x25 cm.

Skador.

Antal besök: 202