SKÅLAR 2 st, Lars Hellsten, Orrefors.

4334144. SKÅLAR 2 st, Lars Hellsten, Orrefors.

Lars Hellsten "Corona", en med slipad dekor.
Höjd 13 cm, diameter 23 cm.
Etikettmärkta.

Mindre repor/fläckar förekommer.
Enstaka små nagg på ena skålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm, diameter 23 cm.
Etikettmärkta.

Antal besök: 268