OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, landstigning, daterad 1866.

4334124. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, landstigning, daterad 1866.

Monogramsignerad W.J eller W.P samt daterad 1866.
Rammått 36x43cm.

Bruks -/åldersslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 36x43cm.

Antal besök: 221