POLYPHON / SPELDOSA med 8 tillhörande skivor.

4334080. POLYPHON / SPELDOSA med 8 tillhörande skivor.

Lådans mått 19,5 x 19 cm, höjd 10,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, skav och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 300