HATTHYLLA, trä/metall, 1900-talets andra fjärdedel.

433399. HATTHYLLA, trä/metall, 1900-talets andra fjärdedel.

Med 3 st hatthållare med krokar (en av) samt 12 st krokar.
Längd 87 cm.
Djup 24 cm.

Bruksslitage, ställvis hårt, fläckar, en vägghållare lär spikas fast, smärre skador/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 87 cm.
Djup 24 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 820