OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

4333914. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Naturmotiv med svanar, signerad,
60x90 cm
75x104 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x90 cm
75x104 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 224